Villa Tilia

Start

 

Lokalizacja: 

Villa Tilia położona jest w samym centrum Polanicy-Zdroju, na rozległej działce otoczonej starymi drzewami, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku, niedaleko parku zdrojowego i pijalni wód mineralnych. Co istotne dla amatorów aktywnego wypoczynku, w pobliżu przebiegają liczne ścieżki piesze i rowerowe.

 

Pokoje:
Do dyspozycji gości mamy komfortowe dwuosobowe pokoje z łazienkami oraz ogrodzony i monitorowany parking. We wszystkich pokojach oferujemy telewizję kablową i satelitarną, szerokopasmowe łącze internetowe, odtwarzacz DVD. Wygodne łóżka i wyciszone pokoje zapewniają miły i spokojny sen. Eleganckie wnętrza z elementami stylu art deco zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Dla bezpieczeństwa gości budynki oraz przyległy parking są monitorowane przez całą dobę.

 

Wyżywienie:
Codzienne dostawy świeżego pieczywa z polanickich piekarni, świeże wędliny, sery, dżemy oraz aromatyczna kawa i herbata - to nasza śniadaniowa oferta każdego ranka. Dodatkowo do każdego śniadania oferujemy zawsze "coś na ciepło": jajecznicę, parówki, tosty.

 

Cena:
Podana cena obejmuje nocleg ze śniadaniem. W cenę wliczony jest również dostęp do internetu oraz parking na terenie posesji.

 

Zapraszamy:
Villa Tilia urzeka kameralnością, wysokim standardem wykończenia i wyposażenia oraz serdeczną obsługą. Oferujemy wysokiej klasy usługę za atrakcyjną cenę.

 

Kontakt: 
tel./fax.: (074) 869-22-22 tel. kom.: 502 500000 lub 501 500000 e-mail: info@villatilia.pl Adres: ul. Lipowa 9 57-320 Polanica-Zdrój

Nasza stronawww.villatilia.pl

  • Kłodzko - 10 km
  • Wrocław - 100 km
  • Praga - 180 km
Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Villa Tilia
Narty w Sudetach